Betatherm  
Телефони:
(044) 337-68-40 (095) 134-45-11 (068) 686-92-55

Режим роботи:
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб, Нд: вихідні

 • radiators 5
 • radiators 6
 • radiators 7
 • adiators 8
 • radiators 5
 • radiators 3
 • radiators 4
 • radiators 2
 • radiators 5
 • radiators 6
 • radiators 7
 • adiators 8
 • radiators 5
 • radiators 3
 • radiators 4
 • radiators 2

Рекомендовані


Дизайнерський радіатор Focus

Дизайнерський радіатор Focus

Панельний радіатор FOCUS – один із наших найпопулярніших товарів. Панельні плоскі радіатори Focus з ..


Дизайнерський радіатор Metrum

Дизайнерський радіатор Metrum

Плоскі трубчаті радіатори METRUM підходять для приміщень  з високими вимогами до дизайну інтер'..


Дизайнерський радіатор BQ Quantum

Дизайнерський радіатор BQ Quantum

Дизайнерський радіатор BQ Quantum має стиль мінімалізму, з витонченим, і помірно спокійними рисами д..


Дизайнерський радіатор Praktikum

Дизайнерський радіатор Praktikum

Дизайнерські радіатори PRAKTIKUM від торгової марки Betatherm, це прості і одночасно сучасні радіато..

Дизайнерські радіатори від торгової марки BETATHERM (Угорщина)

Компанія Betatherm, це 100% сімейний бізнес, який займається виробництвом дизайнерських радіаторів, і декоративних рушникосушарок. Компанія заснована в 1990 році, і Успішно прогресує не тільки на ринку Європи, а й за її кордоном. Завод виробництва знаходиться в місті Мішкольц (Угорщина), на ньому працює близько 100 висококваліфікованих співробітників, які відповідають за всі технологічні процеси виробництва, і за якість випущеної продукції. Вся продукція сертифікована, і відповідає всім європейським нормам якості.

Як вже говорилося, ТМ Betatherm має два основних напрямки виробництва, розглянемо їх по ближче, перший напрямок це:


Дизайнерські радіатори мають в асортименті 11 Моделей: (Blend, BQ Quantum, Ellipse, Практикум, Focus, Дзеркало, Narrow, Terra, тип PS, Metrum і матриця). Весь ці радіатори відрізняється зовнішній вигляд, спосіб монтажу і технічні характеристики. За зовнішнім виглядом радіатори можуть бути:

 • Панельні з плоскою поверхнею (Matrix,Focus)
 • Трубчасті, перетин трубок може мати різну форму, круглу або форму еліпса (PraktikumPS type,NarrowEllipse)
 • Пластинчасті, радіатори складаються з плоских пластин, які можуть бути розташовані вздовж колектора радіатора як у моделей: BlendMirrorTerra. Або торцем до колектора, модель Metrum.


Ще є модель радіатор BQ Quantum, яка складається з сталевого квадратного профілю перетином 25 мм на 25 мм. Всі радіатори можуть вироблятися як вертикальні, так і горизонтальні. З різним розміщенням труб або пластин, все це залежить від бажання клієнта або дизайнерського рішення в приміщенні. Всі радіатори поставляються в стандартному білому кольорі, за бажанням можливе фарбування в будь-який колір палітри RAL або мінеральні кольори (структурована фарбування). Дизайн радіатори від ТМ Betatherm, виробляються з високоякісної чорної сталі, з товщиною стінки 2,5 мм, що підвищує їх експлуатаційні характеристики. На виробництві майже всі процеси автоматизовані. Все це дає можливість монтувати як в приватних будинках з автономним опаленням, так і високоповерхових, з міською централізованою системою. Розміри радіаторів різні як по ширині так і висоті, має високу тепловіддачу, що дозволяє підібрати для будь-яких типів приміщень, які мають обмеження монтаж, великі тепло втрати або потрібні певні параметри, всі ці питання можна вирішити за допомогою даних радіаторів. Якщо у Вас немає можливості підвести водяну систему опалення в приміщення, технічний відділ і конструктори компанії були розроблені електричні радіатори, які швидко і ефективно обігріють Ваше затишне приміщення. А за допомогою комплектації (кімнатні термостати) Ви зможете встановлювати і регулювати температуру в приміщенні, і робочі режими, час включення і відключення.

Рушникосушки дизайнерські, від компанії представлено 14 моделей (В2, BE, BO, BP, BR, BX, BY, HB, HC, ВЧ, HQ, HT, HX, LX). Також мають різний зовнішній вигляд, розміри, способи підключення та монтаж. Має великий вибір за розмірами, має високою тепловіддачу, і може використовуватися як основне опалення у ванній кімнаті. Наприклад один прилад може обігріти приміщення з площею до 17 м. кв. На сьогоднішній день це є високий показник. Рушникосушки виготовляються як для водяних систем опалення, так і автономних- електричний.

Вся продукція від торгової марки Betatherm має вишуканий і неперевершений зовнішній вигляд, високі технічні характеристики, гарантійний термін становить 7 років. Радіатори добре підходить як сучасні стилі дизайну такі як (Кітч, Лофт, Хае -ТЕК, Мінімалізм), так і в історичні (Бароко, Авангард, Модерн, Ренесанс) .Якщо Ви любитель краси, естетики, і хоче отримати не тільки опалення, але і радувати себе дизайнерським доповненням Вашого затишного приміщення, тоді ці радіатори для Вас!


Производство продукции BETATHERM
Ми в FACEBOOK                                    Ми в INSTAGRAM