Betatherm  
Телефони:
(044) 337-68-40 (095) 134-45-11 (068) 686-92-55

Режим роботи:
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб, Нд: вихідні

Про нас

Компанія BETATHERM займається виготовленням радіаторів та рушникосушок. Вона широко відома на європейських ринках. Ключ нашого успіху - це прагнення до якості, орієнтація на потреби клієнтів і розширення асортименту товарів. Наша продукція доступна в різних розмірах і кольорах для того, щоб ми могли максимально задовольнити різноманітні потреби клієнтів.


Ми притримуємося принципу, що радіатори повинні не тільки забезпечувати тепло у приміщенні, але і функціонувати як дизайнерський елемент інтер'єру. Ми віримо, що радіатор може бути чимось більшим, ніж просто млявий предмет в будинку. Крім створення тепла і затишку у Вашому домі, обігрівач також може бути елементом меблів, якщо він розташований на стіні або використовуватись як перегородка для розділення простору. Пам’ятайте: Ви вирішуєте - ми робимо!


Всі наші радіатори поставляються з сертифікатом відповідності та гарантією. Наші співробітники завжди готові допомогти з вибором високоякісних радіаторів і рушникосушок для Вашого дому, які б не тільки виконували свою головну роль – забезпечення тепла, але і відмінно поєднувалися з інтер'єром.Ми віримо, що спілкування з нашими покупцями і партнерами дуже важливе, і це один з ключових елементів успіху нашої компанії. Їх відгуки вельми сприяють розвитку наших товарів і показують, що ми на правильному шляху.Виробництво широкого асортименту товарів, дає нам можливість задовольняти специфічні вимоги наших клієнтів. Якщо у Вас є ідея чи мрія - у нас є досвід, технології та обладнання, щоб втілити їх у реальність. Ми не запитуємо "чи можливо це?" - ми робимо це можливим. Наша мета - об'єднати дизайн і функціональність так, щоб задовольнити всі Ваші потреби і створити стильний елемент Вашого дому.


Звертайтесь в компанію BETATHERM і дозвольте представити Вашій увазі кращі радіатори і рушникосушки.