Під’єднання
Під’єднання Корзина(0)

Нижче наведені можливі варіанти під’єднання наших виробів

Тільки якісна замочна арматура Європейського виробництва (Польща)

Для підключення радіаторів з нумерацією № 99: 66, 88, можемо запропонувати термостатичні комплекти DUO- PLEX марки SCHLOSSER. Також для радіаторів з квадратним профілем передбачена модель Duo-Plex Square, ці комплекти є вишуканими і відрізняються високою якістю серед аналогів. Дані комплекти використовуються для під’єднання вертикальних високих і горизонтальних радіаторів з нижнім під’єднанням, міжосьова відстань яких становить — 50 мм.

Термостатичні комплекти складаються з бінокля (прямий або кутовий) і термостатичної головки, яка може бути розташована зліва чи справа, в залежності від модифікації. Колір комплекту може бути будь-яким — білий, хром, сатин, золото, також може бути пофарбований в колір радіатора або з палітри RAL.

Комплекти Exсlusive

Комплекти призначені для під’єднання стандартних і дизайнерських радіаторів з різними типами під’єднання (№12 … №99), бокове ліве або праве, різнобічне, нижнє. Дані вузли під’єднання можуть бути прямі, кутові або осьові. Вони мають неповторний зовнішній вигляд, високу якість виробництва і чітко виконують свої технічні завдання (регулювання температури в приміщенні).

Колір надається на вибір — стандартний білий, також в асортименті є Хром, Сатин або пофарбований в будь-який колір з палітри RAL.

Elegant Mini

Комплекти призначені для під’єднання стандартних і дизайнерських радіаторів з боковим під’єднанням (ліве або праве, різнобічне). Підходять для під’єднань № 12 …. 99.

Комплекти Elegant Mini мають дещо менші розміри, є компактними і зручними для монтажу, де є обмеження в просторі. Також є доповненням Вашого дизайнерського рішення. Можна підібрати як за кольором так і типом під’єднання — прямий, кутовий або осьовий. Дані комплекти користуються великим попитом на ринку України.

Elegant

Термостатичні головки Schlosser SH Brillant

Термостатичні головки Schlosser призначені для регулювання потоку теплоносія до радіатора, і підтримки температурного режиму в приміщенні. Модель SH Brillant має вишуканий дизайн, високу якість виробництва і довговічність використання в системах опалення. Є великий вибір дизайнів і кольорів, можна пофарбувати в колір радіатора. Модель термоголовок Mini відрізняється зменшеними формою і розміром, в порівнянні з аналогами свого сегмента. Якщо Ви цінуєте якість і вишуканість, то ТМ Schlosser для Вас.

Термостатичні головки MINI

м. Київ вул. Якутська 10