Про нас
Про нас Корзина(0)
Про нас
Що ми пропонуємо?

Компанія BETATHERM займається виробництвом радіаторів і сушників для рушників. Вона широко відома на ринках європейських країн. Ключ нашого успіху — це прагнення до якості, орієнтація на потреби клієнтів і розширення асортименту товарів. Наша продукція доступна в різних кольорах і розмірах, щоб ми могли максимально задовольнити всілякі вимоги клієнтів.

Ми дотримуємося принципу, що радіатори повинні не тільки забезпечувати тепло в приміщенні, але і бути як дизайнерський елемент інтер’єру. Ми віримо, що радіатор — це щось більш, ніж просто неживий предмет в будинку. Крім створення тепла і затишку у Вашій оселі, обігрівач також може бути елементом меблів, якщо він розташований на стіні, або використовуватися як перегородка для розмежування простору. Пам’ятайте: Ви вирішуєте — ми робимо!

Перейти в каталог

Ми — кращі в своїй справі!
 • Про нас
  Наявність сертифікатів відповідності
  Увесь товар має сертифікат відповідності та гарантію, тому що перед виходом із заводу проходить всі необхідні випробування і перевірки
 • Про нас
  Дизайн і функціональність
  Використання високотехнологічного обладнання дозволяє випускати дизайнерські радіатори з високою тепловіддачею
 • Про нас
  Широкий асортимент товарів
  Великий модельний ряд, різні конфігурації і розміри дозволяють підібрати елементи опалення під будь-який інтер'єр
 • Про нас
  Охоплюємо широку географію
  Наші товари користуються великою популярністю не тільки на ринках України, а також Японії та Росії
 • Про нас
  Індивідуальний підхід
  Кожний клієнт може скористатися послугою фарбування, вибравши колір зі стандартної палітри RAL або структурне покриття. Можливо виконання радіаторів на замовлення
 • Про нас
  Можливість оплати онлайн
  Ми створюємо найкомфортніші умови для наших клієнтів, тому пропонуємо кілька варіантів оплати товару, в тому числі і за допомогою онлайн сервісу
Про нас
Забезпечимо Вас теплом!

Всі наші радіатори поставляються із сертифікатом відповідності та гарантією. Наші співробітники завжди готові допомогти з вибором високоякісних радіаторів і сушників для рушників у Ваш будинок, які б не тільки виконували свою головну роль — забезпечення тепла, але і відмінно поєднувалися з інтер’єром. Ми віримо, що спілкування з нашими покупцями і партнерами дуже важливе, і це один з ключових елементів успіху нашою компанією. Відгуки значно сприяють розвитку наших товарів і показують, що ми на правильному шляху.

Виробництво широкого асортименту товарів, дає нам можливість задовольняти специфічні вимоги наших клієнтів. Якщо у Вас є ідея або мрія — у нас є досвід, технології та обладнання, щоб втілити їх в реальність. Ми не запитуємо “чи можливо це?” — ми робимо це можливим. Наша мета — об’єднати дизайн і функціональність так, щоб задовольнити всі Ваші потреби і створити стильний елемент Вашого будинку.

Звертайтеся в компанію BETATHERM і дозвольте представити Вашій увазі кращі радіатори і сушники для рушників.

Перейти в каталог

Що говорять про нашу продукцію
 • Сергей
  04.06.2018
  Ремонт – это всегда испытание для семьи. Основными дизайнерскими штучками занималась моя жена, а мне поручила купить радиаторы, сантехнику и тд. При выборе системы отопления мне пришлось объездить огромное количество магазинов, но супруга критиковала все, потому что это не подходило к интерьеру. Хорошо, что друзья посоветовали батареи от венгерской компании BETATHERM. Жену устроил дизайн, а меня функциональные характеристики. И самое главное, что цена для такого качественного товара была очень приятной. Спасибо BETATHER, теперь дома не только тепло, но и очень красиво.
 • Екатерина
  05.03.2018
  Я дизайнер интерьеров. Поэтому для меня незначительных деталей во время разработки проекта нет. Пока не узнала про дизайнерские радиаторы и полотенцесушители от Betatherm, приходилось придумывать способ замаскировать стандартные батареи. Но уже несколько созданных мной проектов с продукцией от Betatherm были по достоинству оценены клиентами. Особенно по вкусу им пришлись дизайнерские радиаторы, которые ничуть не вызывают дисгармонии в интерьере и полностью выполняют возложенные на них функции.
 • Александр
  23.01.2018
  Всегда думал, что нет ничего проще, чем купить и установить батареи, тем более, что установкой занимаются специалисты. Но проблема пришла оттуда, откуда не ждали. У меня в офисе панорамные окна и возможность установить горизонтальную панель отопления просто не было. Хорошо, что в интернете нашел оригинальные вертикальные радиаторы. Как оказалось, компания Betatherm выпускает не только горизонтальные и вертикальные отопительные системы. У них огромный выбор конфигураций и моделей. Присмотрел себе один интересный дизайн, теперь вот задумываюсь и дома провести полную замену радиаторов.
м. Київ вул. Якутська 10