fbpx
Корзина(0)
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Тепло – головний показник затишного, комфортного і благополучного будинку. Комунікація, яка за це відповідає, звичайно ж, опалення. Крім того, опалювальна будівля має більш тривалий термін експлуатації. Купити радіатори горизонтальні пропонуємо на сайті нашого інтернет-магазину, де ви знайдете безліч ексклюзивних дизайнерських моделей.

Горизонтальні радіатори опалення – види конструкцій

Найважливішим елементом цієї системи є радіаторні батареї, які призначені для безпосереднього монтажу в приміщеннях. Теплоносій (вода) по трубах подається до нього і, завдяки особливій конструкції, нагрівається і віддає тепло в навколишнє середовище. Водяне опалення дозволяє навіть в сильний мороз підтримувати комфортну температуру.

Не кожну батарею можна встановити в квартирі і для приватного будинку. У нашому інтернет-магазині Betatherm зможете знайти найкращі сучасні моделі, популярні в багатьох країнах світу.

За конструкційними особливостям горизонтальні радіатори класифікуються:

 • панельні,
 • секційні;
 • трубчасті.

Перший різновид представлений у вигляді панелі, в якій прокладені канали теплоносія. Такі батареї підходять під багато дизайнерських інтер’єрів і мають додатковий обігрів повітря завдяки функції конвекції.

Секційні горизонтальні радіатори опалення складаються з секцій, які в разі потреби можна нарощувати або прибирати, їх ще називають набірними. Відрізняються величезною різноманітністю матеріалів виготовлення, розмірів, форм.

У вигляді зварних конструкцій з труб різних діаметрів представлений трубчастий горизонтальний радіатор. Популярний серед дизайнерів для втілення різних інтер’єрних розробок, а також в службових приміщеннях.

З яких матеріалів виконані горизонтальні радіатори

Зараз виробляються опалювальні батареї з різних матеріалів, які, в залежності від умов експлуатації, мають свої переваги і недоліки:

 • чавунні;
 • алюмінієві;
 • сталеві;
 • біметалеві.

Моделі з чавуну добре знайомі всім, оскільки раніше була можливість встановлювати тільки їх. Зараз теж багато хто віддає перевагу їм, оскільки такі радіатори не схильні до корозії і здатні нормально функціонувати при тиску до 30 атмосфер, а також витримують перепади тиску і гідроудари. Але їх недолік – велика вага, що ускладнює монтаж і ефективність при температурі 70 градусів і вище. При меншій температурі повільно нагріваються і погано віддають тепло.

Горизонтальний радіатор опалення з алюмінію відрізняється привабливим дизайном, легкістю і демократичними цінами. Він стійкий до корозії і дозволяє нарощувати нові секції, легко віддає тепло в навколишнє середовище. Його слабке місце – чутливість до стрибків тиску і гідроударів, тому фахівці не рекомендують такі батареї для централізованих систем, але ця конструкція ідеальна для автономних.

Сталеві конструкції також користуються великим попитом через високі експлуатаційні якості, ефективну тепловіддачу, невисоку вартість, легкість монтажу. Також більше підходять для приватних будинків і автономних систем опалення.

Біметалеві радіатори опалення горизонтальні об’єднують в оптимальних співвідношеннях ціну і якість. Вони поєднують позитивні якості сталевих і алюмінієвих батарей, при цьому мають більш тривалий термін служби і стійкість до проблем в системі.

Продукція Betatherm поставляється з сертифікатами відповідності, а також наша компанія надає гарантію.

Особливості підведення води

Важливим моментом є спосіб підведення теплоносія до опалювальної батареї:

 • бічний часто застосовується у власних будинках, де подача по всьому контуру забезпечується однією трубою;
 • конструкція нижньої подачі характерна для висотних будинків, де радіатори підключаються до труб централізованої системи.

Величезна різноманітність моделей, конфігурацій і розмірів від кращого виробника Betatherm дозволяє підібрати частини опалення до будь-якого стилю інтер’єру.

Як вибрати горизонтальний радіатор

Для ефективної роботи і тривалого терміну експлуатації при виборі радіатора батареї слід врахувати наступні параметри:

 • робочий тиск вказується в експлуатаційних характеристиках і визначає можливість установки в конкретних умовах: чим вище показники, тим вище ймовірність стійкості до перепадів тиску;
 • в залежності від площі приміщення визначається необхідна кількість секцій;
 • вибирайте моделі з найбільшою максимальною робочою температурою, що дозволить пролонгувати термін служби, за рахунок стійкості до підвищених температур теплоносія;
 • низька якість теплоносіїв в централізованих системах опалення впливає на зношеність виробів, тому горизонтальні радіатори опалення купити краще зі стінками товстіше;
 • при монтажі велике значення мають габарити, оскільки якщо вирішили придбати чавунні батареї, врахуйте, що поодинці майстер встановити їх не зможе, з іншими моделями легко впорається і одна людина;
 • не менш важливим показником є ​​дизайн, наші фахівці допоможуть підібрати вироби будь-якої конструкції, які будуть пофарбовані в будь-який колір, обраний з каталогу.

Купити дизайнерські радіатори опалення горизонтальні в нашому інтернет-магазині Betatherm можна за найдоступнішими цінами, а наші фахівці із задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати підходящу модель. Замовляйте товари онлайн і по телефонах, вказаних на сторінці сайту.

м. Київ вул. Якутська 10